Na tréning je nutné sa prihlásiť
Dnes 31.03free gymping pongcr0ss fitvzpieranieTRX
05.00
06.00
07.00
07.00 - 08.00
skončil
07.00 - 08.00
Lukáš
skončil
07.15 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.00
08.00 - 09.00
prebieha
09.00
Mami & Baby
09.00 - 10.00
Lukáš + 3
10.00
10.00 - 11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.45 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
17.00 - 18.00
Lukáš + 2
18.00
18.15 - 19.15
technika
18.15 - 19.15
Andrej Fratrič + 1
18.15 - 19.15
Alex + 3
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Zajtra 01.04free gymping pongkruhový tréningAerial Silk Kids
07.00
08.00
08.15 - 10.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.15 - 09.15
Legendárny kruháčik
08.15 - 09.15
Lukáš
09.00
09.15 - 10.15
10.00
8-14 rokov
10.00 - 11.00
Michaela + 1
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Nedeľa 02.04free gymping pongcr0ss fitjogadetská pohybová príprava
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.30 - 19.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.30 - 17.00
Parkour kids 5-11 rokov
16.45 - 17.45
Šimon
17.00
17.30 - 18.30
Lukáš
Strečing
17.30 - 18.45
Linda + 2
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Pondelok 03.04free gymping pongcr0ss fitvzpieranieTRX
05.00
06.00
07.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
Lukáš
07.15 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.00
08.00 - 09.00
09.00
Mami & Baby
09.00 - 10.00
Lukáš
10.00
10.00 - 11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.45 - 20.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
Lukáš
18.00
technika
18.15 - 19.15
Andrej Fratrič
18.15 - 19.15
Alex
19.00
19.30 - 20.30
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Utorok 04.04Silový tréningfree gymping pongfunkčný tréningCalisthenicsTotal Body Workdetská pohybová príprava
05.00
06.00
07.00
07.00 - 08.00
07.15 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.00
08.00 - 09.00
Domino
08.00 - 09.00
09.00
09.00 - 10.00
10.00
10.00 - 11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.45 - 20.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
beginners
17.00 - 18.00
Gabo
Parkour kids 4-7 rokov
17.00 - 18.00
Marek
18.00
18.00 - 19.00
Lukáš
Parkour kids 7-10 rokov
18.00 - 19.00
Marek
18.15 - 19.15
Lucia
19.00
Parkour kids 10-13 rokov
19.00 - 20.00
Šimon
19.30 - 20.30
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Streda 05.04free gymping pongcr0ss fitvzpieranieTRXAerial Silk KidsHIIT
05.00
06.00
07.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
Lukáš + 1
07.15 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.00
08.00 - 09.00
09.00
Mami & Baby
09.00 - 10.00
Lukáš
10.00
10.00 - 11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.45 - 20.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
17.00 - 18.00
8-14 rokov
17.00 - 18.00
Michaela
17.00 - 18.00
Lukáš
18.00
18.15 - 19.15
Lukáš
18.15 - 19.15
Lucia
19.00
19.30 - 20.30
technika
19.30 - 20.30
Andrej Fratrič
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Štvrtok 06.04Silový tréningfree gymping pongfunkčný tréningCalisthenicsAnimal FlowTotal Body Workjogadetská pohybová príprava
05.00
06.00
07.00
07.00 - 08.00
07.15 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.00
08.00 - 09.00
Domino
08.00 - 09.00
09.00
09.00 - 10.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.45 - 20.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
beginners
17.00 - 18.00
Gabo
17.00 - 18.00
Lucia
18.00
18.00 - 19.00
Domino
Parkour kids 4-10 rokov
18.00 - 19.00
Marek
18.15 - 19.15
Gabo
19.00
Parkour kids 10-13 rokov
19.00 - 20.00
Marek
19.30 - 20.30
Linda
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Silový tréningDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
08.00 - 09.00
Domino
08.00 - 09.00
Domino
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Thajský boxDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
detská športová prípravaDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
free gymDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
07.15 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.15 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.15 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.15 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.15 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.00
08.15 - 10.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.30 - 19.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.45 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.45 - 20.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.45 - 20.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.45 - 20.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.45 - 20.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
ping pongDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
07.00 - 08.00
skončil
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
08.00
08.00 - 09.00
prebieha
08.00 - 09.00
08.00 - 09.00
08.00 - 09.00
08.00 - 09.00
08.15 - 09.15
09.00
09.00 - 10.00
09.00 - 10.00
09.15 - 10.15
10.00
10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.30 - 17.00
17.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
18.00
18.15 - 19.15
19.00
19.30 - 20.30
19.30 - 20.30
19.30 - 20.30
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
cr0ss fitDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
07.00 - 08.00
Lukáš
skončil
07.00 - 08.00
Lukáš
07.00 - 08.00
Lukáš + 1
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00 - 18.00
Lukáš + 2
17.00 - 18.00
Lukáš
17.30 - 18.30
Lukáš
18.00
18.15 - 19.15
Lukáš
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
kruhový tréningDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
Legendárny kruháčik
08.15 - 09.15
Lukáš
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
funkčný tréningDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
18.00 - 19.00
Lukáš
18.00 - 19.00
Domino
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
CalisthenicsDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
beginners
17.00 - 18.00
Gabo
beginners
17.00 - 18.00
Gabo
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
vzpieranieDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
technika
18.15 - 19.15
Andrej Fratrič + 1
technika
18.15 - 19.15
Andrej Fratrič
19.00
technika
19.30 - 20.30
Andrej Fratrič
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
TRXDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
Mami & Baby
09.00 - 10.00
Lukáš + 3
Mami & Baby
09.00 - 10.00
Lukáš
Mami & Baby
09.00 - 10.00
Lukáš
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
18.15 - 19.15
Alex + 3
18.15 - 19.15
Alex
18.15 - 19.15
Lucia
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Aerial Silk KidsDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
8-14 rokov
10.00 - 11.00
Michaela + 1
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
8-14 rokov
17.00 - 18.00
Michaela
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
HIITDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00 - 18.00
Lukáš
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Aerial SilkDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Animal FlowDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
18.15 - 19.15
Gabo
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Strong NatonDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Total Body WorkDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00 - 18.00
Lucia
18.00
18.15 - 19.15
Lucia
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič + 1)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex + 3)
    18.15 - 19.15

Zajtra 01.04

  • free gym ()
    08.15 - 10.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela + 1)
    10.00 - 11.00

Nedeľa 02.04

  • free gym ()
    16.30 - 19.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Šimon)
    16.45 - 17.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.30 - 18.30
  • joga Strečing (Linda + 2)
    17.30 - 18.45

Pondelok 03.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Alex)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Utorok 04.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Šimon)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Streda 05.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids 8-14 rokov (Michaela)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 06.04

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 20.30
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    18.00 - 19.00
  • Animal Flow (Gabo)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
jogaDnes 31.03Zajtra 01.04Nedeľa 02.04Pondelok 03.04Utorok 04.04Streda 05.04Štvrtok 06.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Strečing
17.30 - 18.45
Linda + 2
18.00
19.00
19.30 - 20.30
Linda
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 31.03

  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    07.15 - 11.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš + 3)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.45 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 2)
    17.00 - 18.00
  • ping pong ()
    18.15 - 19.15