Na tréning je nutné sa prihlásiť
Dnes 20.05free gymcr0ss fitvzpieranieTRXAerial Silk KidsAerial Silk
05.00
06.00
07.00
07.00 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00 - 08.00
Lukáš
skončil
08.00
09.00
Mami & Baby
09.30 - 10.30
Lukáš
skončil
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.30 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
17.00 - 18.00
Gabo
skončil
17.00 - 18.00
Lucia
skončil
Kids 8r-14r
17.00 - 18.15
Michaela
skončil
18.00
technika
18.15 - 19.15
Andrej Fratrič
skončil
18.15 - 19.15
Michaela
skončil
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Zajtra 21.05free gymkruhový tréning
07.00
08.00
08.00 - 10.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
Legendárny kruháčik
08.15 - 09.15
Lukáš + 1
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Nedeľa 22.05free gymcr0ss fitjogadetská pohybová príprava
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.15 - 17.45
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
Pokročilý
16.30 - 17.30
Andy
Parkour kids 5-11 rokov
16.30 - 17.30
Marek + 2
17.00
Strečing
17.30 - 18.30
Linda + 1
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Pondelok 23.05free gymcr0ss fitvzpieranieTRXAerial Silk KidsAerial Silk
05.00
06.00
07.00
07.00 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00 - 08.00
Lukáš + 1
08.00
09.00
10.00
Mami & Baby
10.00 - 11.00
Lukáš
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.30 - 20.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
17.00 - 18.00
Lukáš + 1
Kids 8-11 rokov
17.00 - 18.00
Michaela + 1
18.00
technika
18.15 - 19.15
Andrej Fratrič
18.15 - 19.15
Lucia
Kids 12-14 rokov
18.15 - 19.15
Michaela
19.00
19.15 - 20.15
Michaela + 1
19.30 - 20.30
Lukáš
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Utorok 24.05free gymcr0ss fitfunkčný silový tréningCalisthenicsTotal Body Workdetská pohybová príprava
05.00
06.00
07.00
07.00 - 10.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.00
08.00 - 09.00
Maja + 1
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.45 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
Pokročilý
16.00 - 17.00
Andy
17.00
beginners
17.00 - 18.00
Gabo
Parkour kids 5-7 rokov
17.00 - 18.00
Ruger
18.00
18.00 - 19.00
Maja
Parkour kids 7-10 rokov
18.00 - 19.00
Ruger + 1
18.15 - 19.15
Lucia
19.00
Parkour kids 10-12 rokov
19.00 - 20.00
Marek
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Streda 25.05free gymcr0ss fitvzpieranieTRXAerial Silk KidsHIITAerial Silk
05.00
06.00
07.00
07.00 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00 - 08.00
Lukáš
08.00
09.00
10.00
Mami & Baby
10.00 - 11.00
Lukáš
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.30 - 20.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
Kids 8-11 rokov
17.00 - 18.00
Michaela + 1
17.00 - 18.00
Lukáš
18.00
18.15 - 19.15
Lukáš
18.15 - 19.15
Lucia
Kids 12-14 rokov
18.15 - 19.15
Michaela
19.00
technika
19.30 - 20.30
Andrej Fratrič
19.30 - 20.30
Michaela
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Štvrtok 26.05free gymcr0ss fitfunkčný silový tréningCalisthenicsTotal Body Workjogadetská pohybová príprava
05.00
06.00
07.00
07.00 - 10.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.00
08.00 - 09.00
Maja + 1
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.45 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
Pokročilý
16.00 - 17.00
Andy
Dance kids 6-12 rokov
16.00 - 17.00
Maja
17.00
beginners
17.00 - 18.00
Gabo
17.00 - 18.00
Lucia
Parkour kids 5-7 rokov
17.00 - 18.00
Ruger
18.00
18.00 - 19.00
Maja
Parkour kids 7-10 rokov
18.00 - 19.00
Ruger + 1
19.00
Parkour kids 10-13 rokov
19.00 - 20.00
Marek
19.30 - 20.30
Linda
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
detská športová prípravaDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Thajský boxDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Body FormingDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
free gymDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
07.00 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00 - 10.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00 - 10.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.00
08.00 - 10.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.45 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.45 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
16.15 - 17.45
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.30 - 19.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.30 - 20.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.30 - 20.30
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
cr0ss fitDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
07.00 - 08.00
Lukáš
skončil
07.00 - 08.00
Lukáš + 1
07.00 - 08.00
Lukáš
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Pokročilý
16.00 - 17.00
Andy
Pokročilý
16.00 - 17.00
Andy
Pokročilý
16.30 - 17.30
Andy
17.00
17.00 - 18.00
Gabo
skončil
17.00 - 18.00
Lukáš + 1
18.00
18.15 - 19.15
Lukáš
19.00
19.30 - 20.30
Lukáš
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
kruhový tréningDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
Legendárny kruháčik
08.15 - 09.15
Lukáš + 1
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
funkčný silový tréningDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
08.00 - 09.00
Maja + 1
08.00 - 09.00
Maja + 1
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
18.00 - 19.00
Maja
18.00 - 19.00
Maja
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
CalisthenicsDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
beginners
17.00 - 18.00
Gabo
beginners
17.00 - 18.00
Gabo
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
vzpieranieDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
technika
18.15 - 19.15
Andrej Fratrič
skončil
technika
18.15 - 19.15
Andrej Fratrič
19.00
technika
19.30 - 20.30
Andrej Fratrič
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
TRXDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
Mami & Baby
09.30 - 10.30
Lukáš
skončil
10.00
Mami & Baby
10.00 - 11.00
Lukáš
Mami & Baby
10.00 - 11.00
Lukáš
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00 - 18.00
Lucia
skončil
18.00
18.15 - 19.15
Lucia
18.15 - 19.15
Lucia
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Aerial Silk KidsDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Kids 8r-14r
17.00 - 18.15
Michaela
skončil
Kids 8-11 rokov
17.00 - 18.00
Michaela + 1
Kids 8-11 rokov
17.00 - 18.00
Michaela + 1
18.00
Kids 12-14 rokov
18.15 - 19.15
Michaela
Kids 12-14 rokov
18.15 - 19.15
Michaela
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
HIITDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00 - 18.00
Lukáš
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Aerial SilkDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
18.15 - 19.15
Michaela
skončil
19.00
19.15 - 20.15
Michaela + 1
19.30 - 20.30
Michaela
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Strong NatonDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Total Body WorkDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00 - 18.00
Lucia
18.00
18.15 - 19.15
Lucia
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
jogaDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Strečing
17.30 - 18.30
Linda + 1
18.00
19.00
19.30 - 20.30
Linda
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
detská pohybová prípravaDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Dance kids 6-12 rokov
16.00 - 17.00
Maja
Parkour kids 5-11 rokov
16.30 - 17.30
Marek + 2
17.00
Parkour kids 5-7 rokov
17.00 - 18.00
Ruger
Parkour kids 5-7 rokov
17.00 - 18.00
Ruger
18.00
Parkour kids 7-10 rokov
18.00 - 19.00
Ruger + 1
Parkour kids 7-10 rokov
18.00 - 19.00
Ruger + 1
19.00
Parkour kids 10-12 rokov
19.00 - 20.00
Marek
Parkour kids 10-13 rokov
19.00 - 20.00
Marek
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Cchikung a taičiDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
BoxDnes 20.05Zajtra 21.05Nedeľa 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 20.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.30 - 10.30
  • free gym ()
    16.30 - 19.30
  • cr0ss fit (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8r-14r (Michaela)
    17.00 - 18.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela)
    18.15 - 19.15

Zajtra 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 10.00
  • kruhový tréning Legendárny kruháčik (Lukáš + 1)
    08.15 - 09.15

Nedeľa 22.05

  • free gym ()
    16.15 - 17.45
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek + 2)
    16.30 - 17.30
  • joga Strečing (Linda + 1)
    17.30 - 18.30

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    17.00 - 18.00
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk (Michaela + 1)
    19.15 - 20.15
  • cr0ss fit (Lukáš)
    19.30 - 20.30

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • Total Body Work (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-12 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 12.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    16.30 - 20.30
  • Aerial Silk Kids Kids 8-11 rokov (Michaela + 1)
    17.00 - 18.00
  • HIIT (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • TRX (Lucia)
    18.15 - 19.15
  • Aerial Silk Kids Kids 12-14 rokov (Michaela)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Andrej Fratrič)
    19.30 - 20.30
  • Aerial Silk (Michaela)
    19.30 - 20.30

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 10.00
  • funkčný silový tréning (Maja + 1)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.45 - 19.30
  • cr0ss fit Pokročilý (Andy)
    16.00 - 17.00
  • detská pohybová príprava Dance kids 6-12 rokov (Maja)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Gabo)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-7 rokov (Ruger)
    17.00 - 18.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Ruger + 1)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.30 - 20.30
Zaregistrovať sa
login
login