Na tréning je nutné sa prihlásiť
Dnes 13.04free gymping pongkruhový tréning
07.00
08.00
08.00 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.15 - 09.15
skončil
08.15 - 09.15
Domino
skončil
09.00
09.15 - 10.15
skončil
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
Zajtra 14.04free gymping pongSparťan tréningdetská pohybová príprava
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
silovo kondičná 14-16 r.
16.00 - 17.00
Marek
16.30 - 17.00
16.30 - 17.30
Lukáš
17.00
Parkour kids 5-11 rokov
17.00 - 18.00
Marek
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
Pondelok 15.04free gymping pongcr0ss fitfunkčný tréningvzpieranieTRX
05.00
06.00
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
Lukáš + 1
08.00
08.00 - 09.00
09.00
Mami & Baby
09.00 - 10.00
Lukáš
10.00
10.00 - 11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
Lukáš
18.00
technika
18.00 - 19.00
Peto
Min 2 ludia
18.00 - 19.00
Alex + 1
19.00
Min 2 ludia
19.00 - 20.00
Alex + 1
19.15 - 20.15
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
Utorok 16.04Silový tréningfree gymping pongfunkčný tréningCalisthenicsdetská pohybová príprava
05.00
06.00
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00
07.00 - 08.00
08.00
08.00 - 09.00
Domino
08.00 - 09.00
09.00
09.00 - 10.00
10.00
10.00 - 11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
silovo kondičná 14-16 r.
16.00 - 17.00
Jeff
17.00
beginners
17.00 - 18.00
Adam + 1
Parkour kids 4-6 rokov
17.00 - 18.00
Jeff
18.00
18.00 - 19.00
Domino
Parkour kids 6-10 rokov
18.00 - 19.00
Jeff
19.00
Parkour kids 10-13 rokov
19.00 - 20.00
Marek
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
Streda 17.04free gymping pongcr0ss fitkruhový tréningvzpieranieTRXdetská pohybová príprava
05.00
06.00
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
Lukáš + 1
08.00
08.00 - 09.00
09.00
Mami & Baby
09.00 - 10.00
Lukáš
10.00
10.00 - 11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
Lukáš
Aerial Silk deti kurz
17.00 - 18.00
Lenka
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
18.00
18.00 - 19.00
Lukáš
Aerial silk Dospely
18.15 - 19.15
Lenka
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
19.00
technika
19.00 - 20.00
Peto
19.30 - 20.30
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
Štvrtok 18.04Silový tréningfree gymping pongfunkčný tréningCalisthenicsTotal Body Workdetská pohybová príprava
05.00
06.00
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00
07.00 - 08.00
08.00
08.00 - 09.00
Domino
08.00 - 09.00
09.00
09.00 - 10.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
silovo kondičná 14-16 r.
16.00 - 17.00
Jeff
17.00
beginners
17.00 - 18.00
Adam + 1
17.00 - 18.00
Lucia
Parkour kids 4-6 rokov
17.00 - 18.00
Jeff
18.00
18.00 - 19.00
Domino
Parkour kids 6-10 rokov
18.00 - 19.00
Jeff
19.00
Parkour kids 10-13 rokov
19.00 - 20.00
Marek
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
Piatok 19.04free gymping pongcr0ss fitfunkčný tréningTRX
05.00
06.00
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
Lukáš
08.00
08.00 - 09.00
09.00
Mami & Baby
09.00 - 10.00
Lukáš
10.00
10.00 - 11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
17.00 - 18.00
Lukáš
Min 2 ľudia
17.00 - 18.00
Alex
18.00
Min 2 ľudia
18.15 - 19.15
Alex
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
Thajský boxDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
Silový tréningDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
08.00
08.00 - 09.00
Domino
08.00 - 09.00
Domino
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
free gymDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00
08.00
08.00 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
ping pongDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
07.00 - 08.00
08.00
08.00 - 09.00
08.00 - 09.00
08.00 - 09.00
08.00 - 09.00
08.00 - 09.00
08.15 - 09.15
skončil
09.00
09.00 - 10.00
09.00 - 10.00
09.15 - 10.15
skončil
10.00
10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
10.00 - 11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.30 - 17.00
17.00
17.00 - 18.00
17.00 - 18.00
18.00
19.00
19.15 - 20.15
19.30 - 20.30
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
cr0ss fitDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
07.00 - 08.00
Lukáš + 1
07.00 - 08.00
Lukáš + 1
07.00 - 08.00
Lukáš
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00 - 18.00
Lukáš
17.00 - 18.00
Lukáš
18.00
18.00 - 19.00
Lukáš
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
kruhový tréningDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
08.00
08.15 - 09.15
Domino
skončil
09.00
Mami & Baby
09.00 - 10.00
Lukáš
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
funkčný tréningDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
18.00 - 19.00
Domino
18.00 - 19.00
Domino
Min 2 ľudia
18.15 - 19.15
Alex
19.00
Min 2 ludia
19.00 - 20.00
Alex + 1
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
Sparťan tréningDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.30 - 17.30
Lukáš
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
CalisthenicsDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
beginners
17.00 - 18.00
Adam + 1
beginners
17.00 - 18.00
Adam + 1
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
vzpieranieDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
technika
18.00 - 19.00
Peto
19.00
technika
19.00 - 20.00
Peto
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
TRXDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
Mami & Baby
09.00 - 10.00
Lukáš
Mami & Baby
09.00 - 10.00
Lukáš
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00 - 18.00
Lukáš
Min 2 ľudia
17.00 - 18.00
Alex
18.00
Min 2 ludia
18.00 - 19.00
Alex + 1
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
jumpingDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
Total Body WorkDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00 - 18.00
Lucia
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
jogaDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
detská pohybová prípravaDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
silovo kondičná 14-16 r.
16.00 - 17.00
Marek
silovo kondičná 14-16 r.
16.00 - 17.00
Jeff
silovo kondičná 14-16 r.
16.00 - 17.00
Jeff
17.00
Parkour kids 5-11 rokov
17.00 - 18.00
Marek
Parkour kids 4-6 rokov
17.00 - 18.00
Jeff
Aerial Silk deti kurz
17.00 - 18.00
Lenka
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
Parkour kids 4-6 rokov
17.00 - 18.00
Jeff
18.00
Parkour kids 6-10 rokov
18.00 - 19.00
Jeff
Parkour kids 6-10 rokov
18.00 - 19.00
Jeff
Aerial silk Dospely
18.15 - 19.15
Lenka
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
19.00
Parkour kids 10-13 rokov
19.00 - 20.00
Marek
Parkour kids 10-13 rokov
19.00 - 20.00
Marek
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
BoxDnes 13.04Zajtra 14.04Pondelok 15.04Utorok 16.04Streda 17.04Štvrtok 18.04Piatok 19.04
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 13.04

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • ping pong ()
    08.15 - 09.15
  • kruhový tréning (Domino)
    08.15 - 09.15
  • ping pong ()
    09.15 - 10.15

Zajtra 14.04

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Marek)
    16.00 - 17.00
  • ping pong ()
    16.30 - 17.00
  • Sparťan tréning (Lukáš)
    16.30 - 17.30
  • detská pohybová príprava Parkour kids 5-11 rokov (Marek)
    17.00 - 18.00

Pondelok 15.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • vzpieranie technika (Peto)
    18.00 - 19.00
  • TRX Min 2 ludia (Alex + 1)
    18.00 - 19.00
  • funkčný tréning Min 2 ludia (Alex + 1)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.15 - 20.15

Utorok 16.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Streda 17.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš + 1)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • kruhový tréning Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • ping pong ()
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Aerial Silk deti kurz (Lenka)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Aerial silk Dospely (Lenka)
    18.15 - 19.15
  • vzpieranie technika (Peto)
    19.00 - 20.00
  • ping pong ()
    19.30 - 20.30

Štvrtok 18.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • Silový tréning (Domino)
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • ping pong ()
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    11.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava silovo kondičná 14-16 r. (Jeff)
    16.00 - 17.00
  • Calisthenics beginners (Adam + 1)
    17.00 - 18.00
  • Total Body Work (Lucia)
    17.00 - 18.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-6 rokov (Jeff)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning (Domino)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 6-10 rokov (Jeff)
    18.00 - 19.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 10-13 rokov (Marek)
    19.00 - 20.00

Piatok 19.04

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • ping pong ()
    07.00 - 08.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.00 - 08.00
  • ping pong ()
    08.00 - 09.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.00 - 10.00
  • ping pong ()
    10.00 - 11.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX Min 2 ľudia (Alex)
    17.00 - 18.00
  • funkčný tréning Min 2 ľudia (Alex)
    18.15 - 19.15
Zaregistrovať sa
login
login