Na tréning je nutné sa prihlásiť
Dnes 27.05Thajský boxfree gymkruhový tréningfunkčný tréningjogadetská pohybová príprava
05.00
06.00
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00
07.00 - 08.00
Maja
skončil
08.00
09.00
09.00 - 10.00
Lucka
skončil
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
Parkour kids 4-10 rokov
17.45 - 18.45
Marek
skončil
18.00
19.00
Kondičný
19.00 - 20.00
Val
skončil
19.45 - 21.00
Miro
skončil
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
Zajtra 28.05Silovo kondičný tréningfree gymfunkčný tréningTotal Body Workdetská pohybová prípravaBox
05.00
06.00
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00
08.00
08.00 - 09.00
Maja + 6
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
Docasne zruseny
17.15 - 18.15
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
18.00
18.00 - 19.00
Maja + 1
Ladies
18.15 - 19.15
Tomas
19.00
19.15 - 20.15
Maťa
Men
19.15 - 20.45
Tomas
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
Streda 29.05free gymfunkčný tréningjogadetská pohybová príprava
05.00
06.00
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00
08.00
08.00 - 09.00
Nikol + 5
09.00
Energy Yoga
09.00 - 10.00
Lucka
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
Parkour kids 4-10 rokov
17.45 - 18.45
Marek + 1
18.00
19.00
Dnes zrušené
19.00 - 20.00
Janette
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
Štvrtok 30.05Thajský boxSilovo kondičný tréningfree gymfunkčný tréningTotal Body Workdetská pohybová prípravaBox
05.00
06.00
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00
08.00
Dnes zrušené
08.00 - 09.00
Maja
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
Docasne zruseny
17.15 - 18.15
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
18.00
Dnes zrušené
18.00 - 19.00
Maja
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
Mix
18.15 - 19.15
Tomas
19.00
19.15 - 20.45
Miro
19.15 - 20.15
Maťa + 1
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
Piatok 31.05free gymkruhový tréningfunkčný tréningdetská pohybová príprava
05.00
06.00
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00
07.00 - 08.00
Domino + 5
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
Parkour kids 4-10 rokov
17.45 - 18.45
Marek
18.00
19.00
19.00 - 20.00
Maťa
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
Sobota 01.06free gym
07.00
08.00
08.00 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
Nedeľa 02.06Silovo kondičný tréningfree gymTotal Body Work
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
17.45 - 18.45
Maťa
18.00
19.00
19.00 - 20.00
Maja
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
Thajský boxDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
19.15 - 20.45
Miro
19.45 - 21.00
Miro
skončil
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
Silovo kondičný tréningDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
18.00 - 19.00
Maja + 1
Dnes zrušené
18.00 - 19.00
Maja
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
19.00
19.00 - 20.00
Maja
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
Silový tréningDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
free gymDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
06.30 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00
08.00
08.00 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
ping pongDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
cr0ssfitDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
kruhový tréningDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
07.00 - 08.00
Domino + 5
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
Kondičný
19.00 - 20.00
Val
skončil
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
funkčný tréningDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
07.00 - 08.00
Maja
skončil
08.00
08.00 - 09.00
Maja + 6
08.00 - 09.00
Nikol + 5
Dnes zrušené
08.00 - 09.00
Maja
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
19.00 - 20.00
Maťa
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
Sparťan tréningDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
CalisthenicsDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
vzpieranieDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
TRXDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
Aerial SilkDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
jumpingDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
Total Body WorkDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.45 - 18.45
Maťa
18.00
19.00
19.15 - 20.15
Maťa
19.15 - 20.15
Maťa + 1
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
jogaDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
09.00 - 10.00
Lucka
skončil
Energy Yoga
09.00 - 10.00
Lucka
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
Dnes zrušené
19.00 - 20.00
Janette
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
detská pohybová prípravaDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
Docasne zruseny
17.15 - 18.15
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
Docasne zruseny
17.15 - 18.15
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
Parkour kids 4-10 rokov
17.45 - 18.45
Marek
skončil
Parkour kids 4-10 rokov
17.45 - 18.45
Marek + 1
Parkour kids 4-10 rokov
17.45 - 18.45
Marek
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
BoxDnes 27.05Zajtra 28.05Streda 29.05Štvrtok 30.05Piatok 31.05Sobota 01.06Nedeľa 02.06
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
Ladies
18.15 - 19.15
Tomas
Mix
18.15 - 19.15
Tomas
19.00
Men
19.15 - 20.45
Tomas
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 27.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    07.00 - 08.00
  • joga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Zajtra 28.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja + 6)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning (Maja + 1)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Total Body Work (Maťa)
    19.15 - 20.15
  • Box Men (Tomas)
    19.15 - 20.45

Streda 29.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Nikol + 5)
    08.00 - 09.00
  • joga Energy Yoga (Lucka)
    09.00 - 10.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek + 1)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning silový (Val)
    18.40 - 19.40
  • joga Dnes zrušené (Janette)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 30.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • funkčný tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská pohybová príprava Docasne zruseny ()
    17.15 - 18.15
  • Silovo kondičný tréning Dnes zrušené (Maja)
    18.00 - 19.00
  • Box Mix (Tomas)
    18.15 - 19.15
  • Thajský box (Miro)
    19.15 - 20.45
  • Total Body Work (Maťa + 1)
    19.15 - 20.15

Piatok 31.05

  • free gym ()
    06.30 - 12.00
  • kruhový tréning (Domino + 5)
    07.00 - 08.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-10 rokov (Marek)
    17.45 - 18.45
  • funkčný tréning (Maťa)
    19.00 - 20.00

Sobota 01.06

  • free gym ()
    08.00 - 12.00

Nedeľa 02.06

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • Total Body Work (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • Silovo kondičný tréning (Maja)
    19.00 - 20.00
Zaregistrovať sa
login
login