Na tréning je nutné sa prihlásiť
Dnes 21.05free gymStrong NatonCchikung a taiči
07.00
08.00
08.00 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.45 - 09.45
Jana
skončil
09.00
pokročilý
09.00 - 10.00
Tinta
skončil
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
Zajtra 22.05free gymcr0ss fitHIIT
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
17.45 - 18.45
Maťa
18.00
18.45 - 19.45
Lukáš
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
Pondelok 23.05Thajský boxfree gymkruhový tréningfunkčný silový tréningdetská pohybová prípravaCchikung a taiči
05.00
06.00
07.00
07.00 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.00
08.00 - 09.00
Maja
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
17.00 - 17.45
Maja
Parkour kids 4-7 rokov
17.00 - 17.45
Peťo
17.45 - 18.45
Maja
Parkour kids 7-10 rokov
17.45 - 18.45
Peťo
18.00
18.45 - 19.45
Tinta
19.00
Kondičný
19.00 - 20.00
Val
19.45 - 21.00
Miro
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
Utorok 24.05detská športová prípravafree gymcr0ss fitTRXHIITStrong NatonBox
05.00
06.00
07.00
07.00 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.15 - 08.15
Lukáš
08.00
09.00
Mami & Baby
09.45 - 10.45
Lukáš
10.00
11.00
12.00
12.30 - 13.30
Maťa
13.00
14.00
15.00
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
BOX kids 6-13 rokov
17.00 - 18.00
Tomas
17.00 - 18.00
Lukáš
18.00
18.15 - 19.15
Lukáš
18.15 - 19.15
Jana
19.00
Ladies
19.30 - 20.30
Tomas
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
Streda 25.05free gymkruhový tréningfunkčný silový tréningjogadetská pohybová príprava
05.00
06.00
07.00
07.00 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.00
09.00
09.45 - 10.45
Maja
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
16.45 - 17.45
Maja
Parkour kids 4-6 rokov
16.45 - 17.45
Peťo
17.00
17.45 - 18.45
Maja
Parkour kids 7-10 rokov
17.45 - 18.45
Peťo
18.00
19.00
minimálne +3
19.00 - 20.00
Val
19.00 - 20.00
Linda
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
Štvrtok 26.05detská športová prípravaThajský boxfree gymcr0ss fitTRXHIITBox
05.00
06.00
07.00
07.00 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.00
09.00
Mami & Baby
09.45 - 10.45
Lukáš
10.00
11.00
12.00
12.30 - 13.30
Maťa
13.00
14.00
15.00
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
BOX kids 6-13 rokov
17.00 - 18.00
Tomas
17.00 - 18.00
Lukáš
18.00
18.00 - 19.30
Miro
18.00 - 19.00
Lukáš
19.00
Ladies
19.30 - 20.30
Tomas
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
Piatok 27.05free gymkruhový tréningfunkčný silový tréningTRXdetská pohybová príprava
05.00
06.00
07.00
07.00 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.00
08.00 - 09.00
Maja
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
Parkour kids 4-7 rokov
16.45 - 17.45
Peťo
17.00
17.45 - 18.45
Maja
Parkour kids 7-10 rokov
17.45 - 18.45
Peťo
18.00
19.00
Core tréning
19.00 - 20.00
Val
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
detská športová prípravaDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
BOX kids 6-13 rokov
17.00 - 18.00
Tomas
BOX kids 6-13 rokov
17.00 - 18.00
Tomas
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
Thajský boxDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
18.00 - 19.30
Miro
19.00
19.45 - 21.00
Miro
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
Body FormingDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
free gymDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
07.00 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
07.00 - 11.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
08.00
08.00 - 12.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
15.00 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 21.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
15.00 - 20.00
Rezervácia nie je možná pre daný tréning
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
cr0ss fitDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
07.15 - 08.15
Lukáš
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00 - 18.00
Lukáš
18.00
18.00 - 19.00
Lukáš
18.45 - 19.45
Lukáš
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
kruhový tréningDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
16.45 - 17.45
Maja
17.00
17.45 - 18.45
Maja
17.45 - 18.45
Maja
18.00
19.00
Kondičný
19.00 - 20.00
Val
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
funkčný silový tréningDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
08.00 - 09.00
Maja
08.00 - 09.00
Maja
09.00
09.45 - 10.45
Maja
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00 - 17.45
Maja
17.45 - 18.45
Maja
18.00
19.00
minimálne +3
19.00 - 20.00
Val
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
CalisthenicsDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
vzpieranieDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
TRXDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
Mami & Baby
09.45 - 10.45
Lukáš
Mami & Baby
09.45 - 10.45
Lukáš
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.00 - 18.00
Lukáš
18.00
18.15 - 19.15
Lukáš
19.00
Core tréning
19.00 - 20.00
Val
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
Aerial Silk KidsDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
HIITDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
12.30 - 13.30
Maťa
12.30 - 13.30
Maťa
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
17.45 - 18.45
Maťa
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
Aerial SilkDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
Strong NatonDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
08.45 - 09.45
Jana
skončil
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
18.15 - 19.15
Jana
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
Total Body WorkDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
jogaDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
19.00 - 20.00
Linda
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
detská pohybová prípravaDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
Parkour kids 4-6 rokov
16.45 - 17.45
Peťo
Parkour kids 4-7 rokov
16.45 - 17.45
Peťo
17.00
Parkour kids 4-7 rokov
17.00 - 17.45
Peťo
Parkour kids 7-10 rokov
17.45 - 18.45
Peťo
Parkour kids 7-10 rokov
17.45 - 18.45
Peťo
Parkour kids 7-10 rokov
17.45 - 18.45
Peťo
18.00
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
Cchikung a taičiDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
pokročilý
09.00 - 10.00
Tinta
skončil
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
18.45 - 19.45
Tinta
19.00
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
BoxDnes 21.05Zajtra 22.05Pondelok 23.05Utorok 24.05Streda 25.05Štvrtok 26.05Piatok 27.05
05.00
06.00
07.00
08.00
09.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
Ladies
19.30 - 20.30
Tomas
Ladies
19.30 - 20.30
Tomas
20.00
Kliknite na tréning pre prihlásenie

Dnes 21.05

  • free gym ()
    08.00 - 12.00
  • Strong Naton (Jana)
    08.45 - 09.45
  • Cchikung a taiči pokročilý (Tinta)
    09.00 - 10.00

Zajtra 22.05

  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • HIIT (Maťa)
    17.45 - 18.45
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.45 - 19.45

Pondelok 23.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.00 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    17.00 - 17.45
  • funkčný silový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • Cchikung a taiči (Tinta)
    18.45 - 19.45
  • kruhový tréning Kondičný (Val)
    19.00 - 20.00
  • Thajský box (Miro)
    19.45 - 21.00

Utorok 24.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    07.15 - 08.15
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • cr0ss fit (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    18.15 - 19.15
  • Strong Naton (Jana)
    18.15 - 19.15
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Streda 25.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    09.45 - 10.45
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • kruhový tréning (Maja)
    16.45 - 17.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • funkčný silový tréning minimálne +3 (Val)
    19.00 - 20.00
  • joga (Linda)
    19.00 - 20.00

Štvrtok 26.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • TRX Mami & Baby (Lukáš)
    09.45 - 10.45
  • HIIT (Maťa)
    12.30 - 13.30
  • free gym ()
    15.00 - 21.00
  • detská športová príprava BOX kids 6-13 rokov (Tomas)
    17.00 - 18.00
  • TRX (Lukáš)
    17.00 - 18.00
  • Thajský box (Miro)
    18.00 - 19.30
  • cr0ss fit (Lukáš)
    18.00 - 19.00
  • Box Ladies (Tomas)
    19.30 - 20.30

Piatok 27.05

  • free gym ()
    07.00 - 11.00
  • funkčný silový tréning (Maja)
    08.00 - 09.00
  • free gym ()
    15.00 - 20.00
  • detská pohybová príprava Parkour kids 4-7 rokov (Peťo)
    16.45 - 17.45
  • kruhový tréning (Maja)
    17.45 - 18.45
  • detská pohybová príprava Parkour kids 7-10 rokov (Peťo)
    17.45 - 18.45
  • TRX Core tréning (Val)
    19.00 - 20.00
Zaregistrovať sa
login
login